optymalizacja
i pozycjonowanie stron www
SEO

+48 12 383 00 90 Wyślij numer telefonu - oddzwonimy!

Pozycjonowanie stron www

Daj się znaleźć klientom, którzy codziennie szukają Twoich usług w internecie.

Usługa pozycjonowania to bardzo ważny element strategii internetowej każdej firmy, która poważnie myśli o pozyskiwaniu nowych klientów dzięki wyszukiwarkom internetowym. Jednocześnie porównując koszty usługi z zyskami jakie możesz dzięki niej osiągnąć pozycjonowanie to jedna z tańszych form promocji w sieci.

Większość z Twoich potencjalnych klientów nie odwiedza stron, których nie ma na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Musisz tam być!

Aby zapewnić wzmocnienie pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce:

  • Przeprowadzimy audyt SEO Twojej strony
  • Przeanalizujemy działania konkurencji
  • Zoptymalizujemy Twoją stronę
  • Rozpoczniemy działania mające na celu umiejscowienie Twojeje strony na wysokich pozycjach w wyszukiwarce
  • Będziemy ciągle analizować efekty oraz optymalizować dalsze prace
Wysoka pozycja Twojej strony w wyszukiwarce
Raport pozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarce

Otrzymasz dostęp do łatwego w obsłudze Panelu Klienta gdzie na bieżąco możesz sprawdzać na jakich pozycjach Twoja strona znajduje się każdego dnia oraz jaki jest aktualny koszt pozycjonowania Twojej strony.

Jakie są koszty pozycjonowania strony?

Miesięczna opłata za usługę jest uzależniona od efektów pozycjonowania. Pozycje fraz kluczowych są sprawdzane każdego dnia i na podstawie tych danych obliczamy kwotę jaką musisz zapłacić za naszą pracę. Oznacza to, że jeżeli wybrana przez Ciebie fraza nie znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania nie płacisz nic.

Nie czekaj! Zapytaj o ofertę pozycjonowania Twojej strony już dziś. W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Szybki kontakt